Artikuj

Tema Islame

Shëndetësi

Teknologji

Video

Pyetje Përgjigje

Kuzhinë

Ëmbëlsirë pa miell dhe sheqer – hit botëror, Desert shumë i mirë

Ëmbëlsirat më të mira bëhen nga artikujt natyrorë. Desertët vërtet të mirë bëhen shumë lehtë, ...

Lexo më shumë »

Ja si mund te identifikojme orizin plastik!

Kina si prodhuesi më i madh i orizit në të gjithë botën, prodhon 200 milion ...

Lexo më shumë »

Domate për zahire: Lëng i zier i cili do t’jua mbrojë shëndetin deri në pranverë!

Përgatitja e zahiresë së dimrit është në vrullin e plotë. Nevojiten: – 50 kg domate, ...

Lexo më shumë »

Naan, bukë e shijshme indiane, të cilën të gjithë dëshirojnë ta provojnë?!

Nuk është e vështirë ta gatuani: ju nevojiten miell, ujë dhe tharmë. Në origjinal “naan” ...

Lexo më shumë »