Day: October 3, 2018

Rama-studentëve: Do humbni vitin. Nxirreni rektorin nga shtëpia, t’ju garantojë mësimin

Në ambientet e reja të sallës së rikonstruktuar të studimit në konviktet e Mjekësisë, Kryeministri Rama u takua me një…

Berisha: Përdhunohet nxënësja, fshihet krimi!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një krim të tmerrshëm sipas tij dhe mesazheve të qytetarëve dixhital, të ndodhur në Kavajë.…

Lëshohen 34 fletë arresti nga Krimet e Rënda, në kërkim edhe policë

Në të gjithë vendin po zhvillohet një operacion i gjerë, ku Krimet e Rënda kanë lëshuar dhjetëra urdhër-arreste. Fletë arrestet…