Day: April 9, 2019

Ah moj bija ime, shumë shpejt nga Orhan Shaqiri

Ah moj bija ime, shumë shpejt nga Orhan Shaqiri Islami e lartësoi dhe e ngriti pozitën e vajzës në islam,…

Rregullimi i botës

Ishte ditë e diele. Një burrë zgjohet herët në mëngjes merr në dorë gazetën dhe për të hequr lodhjen e…

Formacionet startuese: Liverpooli – Porto

Liverpooli është nikoqir i Portos për ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve që zhvillohet në Anfield. Redsat si…

Formacionet zyrtare: Tottenhami dhe City zhvillojnë duelin anglez në Ligën e Kampionëve

tenham Hotspur është nikoqir i Manchester Cityt për të zhvilluar duelin e skuadrave angleze në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.…

Dashuria për nënën

Tregimi në vijim është një ngjarje e shkurtër, mirëpo shumë tërheqëse dhe kuptimplote. Mbetem me shpresë se do t’ju pëlqejë…

Me kohën që kaloni në rrjetet sociale gjatë vitit, do të mund të lexonit 200 libra

Dikush i kishte pyetur Warren Buffett për sekretin e tij për sukses. Buffett shpalosi një grumbull të librave dhe tha…