Day: April 18, 2019

Këshilla e nënës ndaj të bijës

Më poshtë do të shpalosim një këshillë nga një nënë drejtuar bijës së saj, në ditët para daamës. Kjo pasqyron…

Rëndësia e marrjes së vitaminave dhe mineraleve gjatë shtatzënisë

Mr.Ph.Laureta Kosumi Berisha, farmaciste Shtatzënia është përvoja më e bukur dhe më e paharruar e çdo gruaje, përvojë e mbushur…

Klopp tregon arsyen se pse kohët e fundit nuk po aktivizohet Shaqiri

Liverpooli ka eliminuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve skuadrën portugeze të Portos. Edhe në këtë ndeshje nuk luajti futbollisti…

Tetë gënjeshtrat e nënës sime

Dr. Mustafa Akkad Nëna ime jo gjithmonë e ka thënë të vërtetën, ajo më ka gënjyer tetë herë në momentet…