Kosove

EKSKLUZIVE: Momenti i aksidentit të tmerrshëm në Gjilan (Video)

Para pak minutash ka ndodhur një aksident me fatalitet në qendër të Gjilanit, ku u përfshinë një kamion dhe dhjetëra…

Buzhala: A e ka shajte nojkush keto dite Shen Halil Kastratin e jo?

Drejtori i Gazetës Express, mediumit me të madh shqiptar, si dhe opinionisti Berat Buzhala, ka ironizuar me një postim në…

Me kete fotografi dhe me kete postim ju beje me dije te gjitheve se une me Naimin asnjeher skemi pasur keqkuptime apo mospajtime

Te jemi te bashkuar Me kete fotografi dhe me kete postim ju beje me dije te gjitheve se une me…

I di’gjet shtepia, Elvis Naci dhuron menjehere shtepi te re vellaut nga Kosova (Foto)

Ju sjell nje lajm te mrekullueshem nga Kosova, nje vllai Shqiptar ne Kosove ju dog’jë Shtepia dhe kuptohet deshperimi dhe…

lusim Zotin qe ta sheron nenen e zavendesit tim te Jetimat e Ballkanit e cila eshte ne gjendje kritike dhe ka nevoje per lutjet tona

Faleminderit shume Falenderoj Doktorin ne Kirurgjin e Spitalit Shteteror te Shkupit si dhe njekohesishte zv.Kryeministrin e Republikes se Maqedonis Veriore…

Naim Abazi: Mbulesa nuk është e jona, nuk jem arab duhet të ecim kah Amerika

Këngëtari i dështuar dhe i njohur më shumë nga lakuriqësia e gruasë sëti, Naim Abazi ka dhënë disa deklarate skandaloze…

Hoxha nga Prizreni i reagon vajzës së Ukshin Hotit, për ndërtimin e xhamisë

Enes Limani, hoxha nga Prizreni i ka reaguar Erleta Hotit vajzës së Ukshin Hotit. Erleta Hoti ka shkruar gjatë ditës…

Haxhi Ramadani nga Prishtina dhuron truallin 220 mijë euro për ndërtimin e xhamisë

Ky është haxhi Ramadan Hyseni i cili dhuroi 10 ari truall në lagjen Emshir me vlerë prej (220.000€) për KBI…

E Pabesueshme: Ja sa milionë euro ka dhuruar Halil Kastrati, kjo e poshtëron çdo ministër te Kosovës

Bamirësi i madh Halil Kastrati ka dhuruar mbrenda vitit deri tani 18 milionë euro, Kjo e poshtron çdo politikan që…

Kush u bë shkak që Taunita e shtypur për vdekje të vazhdojë jetën?

Shkruan dr Ismail Lutolli Të gjithë ishim dëshmitarë të një aksidenti fatal, me ç’rast ndërsa po ecte në trotuar u…