Lajmet

Adem Ramadani ju Njofton..!

#NJOFTIM‼️ Vllezër dhe motra të nderuara, këkoj ndjes që deri tani të gjitha projektet e mia kam qenë i detyruar…

Emocione gezimi E gezofshi shtepine e re 

Emocione gezimi E gezofshi shtepine e re Familja 5 anetareshe e Zekir Krasniqi nga fshati Brezne e Dragashit u be…

Dosja e prokurorise: Kamioni nuk ishte regjistruar që nga 18 gushti 2017

Prokuroria e Gjilanit ka paraqitur kërkesë për paraburgim për përgjegjësin e kompanisë së kamionit që shkaktoi aksidentin në Gjilan. Kjo…

Elvisi takon Asllanin. Si ndryshoi jeta e djalit që kishte ftohtë në verë…(Video)

Surpriza edhe ne kete jave ne emisionin Shqiptaret per Shqiptaret qe drejtohet nga Hoxha i nderuar Elvis Naci dhe Sidrit…

Shqiptarët ndihmojnë Aqifin, i mundesohen analizat, i dhurohet makinë dhe shlyhen borxhet familjes (Video)

“Shqiptaret per shqiptaret” ne News24 – 8 mars, 2019 Te gjithe ishim deshmitar për Aqifin, gjendja e tij e rëndë,…

Ishin drejt gremines, por vazhduan me lejen e Zotit per ti dalë në ndihmë Aqifit (Video)

Elvis Naçi dhe staffi i tij ishin drejt gremines por me lejen e Zotit shpetuan, nuk u kthyen por vazhduan…

I jep,et lamtumira e fundit Qerim Çoqajt, nga rasti i djeshëm në Gjilan! (Foto)

Dje ka ndodhur nje rast mjaft i ren,d ne Gjilan i cili preku çdo Shqipëtarë! Është varrosur Qerim Çoqaj, personi…

Dëshmitarja: Shoferi i kamionit mbante dorën jashtë dhe thërriste “ikni, ikni” (Video)

Një person ka mbetur i vd,ekur e rreth 30 të tjerë janë lënduar, pasi që një kamion ka dalë nga…

Flet babai i shoferit të kamionit pas aksidentit në Gjilan

Sokol Avdija, babai i shoferit të kamionit i cili gjatë ditës së sotme shkaktoi ak,sident të rëndë në Gjilan është…

Operohet myftiu Naim Tërnava, kjo është gjendja e tij shëndetësore

Operohet myftiu Naim Tërnava, kjo është gjendja e tij shëndetësore Myftiu i Republikës së Kosovës, Naim Tërnava i është nënshtruar…