Lajmet

EKSKLUZIVE: Momenti i aksidentit të tmerrshëm në Gjilan (Video)

Para pak minutash ka ndodhur një aksident me fatalitet në qendër të Gjilanit, ku u përfshinë një kamion dhe dhjetëra…

Ky fëmijë ka nevojë për ndihmën tuaj: Më ndihmoni, djali im është me sëmundje të rëndë, po jep shpirt! (Video)

Në një nga ditët më të akullta të dimrit, mes dëborës dhe ngricës, Elvis Naçi, Sidrit Bejleri dhe stafi i…

Vilëz, sëmundja po e tret, Naçi: Ta ndihmojmë 19-vjeçarin! (Video)

Vilëz, sëmundja po e tret, Naçi: Ta ndihmojmë 19-vjeçarin! Shqiptaret per Shqiptaret 1 mars 2019 Këto janë te dhënat e…

Gjigandi italian RAI interviston Elvis Nacin, perlotën gazetaret.

Gjigandi Italian mediatik Rai u ndal ne Shqiperi per te bere nje kronike rreth te mirave dhe te keqijave te…

Buzhala: A e ka shajte nojkush keto dite Shen Halil Kastratin e jo?

Drejtori i Gazetës Express, mediumit me të madh shqiptar, si dhe opinionisti Berat Buzhala, ka ironizuar me një postim në…

Me kete fotografi dhe me kete postim ju beje me dije te gjitheve se une me Naimin asnjeher skemi pasur keqkuptime apo mospajtime

Te jemi te bashkuar Me kete fotografi dhe me kete postim ju beje me dije te gjitheve se une me…

I di’gjet shtepia, Elvis Naci dhuron menjehere shtepi te re vellaut nga Kosova (Foto)

Ju sjell nje lajm te mrekullueshem nga Kosova, nje vllai Shqiptar ne Kosove ju dog’jë Shtepia dhe kuptohet deshperimi dhe…

lusim Zotin qe ta sheron nenen e zavendesit tim te Jetimat e Ballkanit e cila eshte ne gjendje kritike dhe ka nevoje per lutjet tona

Faleminderit shume Falenderoj Doktorin ne Kirurgjin e Spitalit Shteteror te Shkupit si dhe njekohesishte zv.Kryeministrin e Republikes se Maqedonis Veriore…

Naim Abazi: Mbulesa nuk është e jona, nuk jem arab duhet të ecim kah Amerika

Këngëtari i dështuar dhe i njohur më shumë nga lakuriqësia e gruasë sëti, Naim Abazi ka dhënë disa deklarate skandaloze…

Hoxha nga Prizreni e quan “Topuz” Naim Abazin

Enes Limani, hoxha nga Prizreni i ka reaguar këngëtarit Naim Abazit pas deklaratave të fundit të tij, ku ka thënë…