Video

5 Zbulimet e muslimanëve që ndryshuan botën (VIDEO)

5 Zbulimet e muslimanëve që ndryshuan botën

ILAHI E RE : Nezir Krasniqi – Të dua o Zoti im 2019

Interpretoi : Nezir Krasniqi Teksti : Nezir Krasniqi Melodia : Nezir Krasniqi Backvokal : Andrin Randobrava Studio : Randobrava Records…

Kjo është arsyeja pse nuk po të mjafton rroga!

Nuk po më mjafton Rroga! SHPERNDAJENI www.radioperendimi.net

Elvis Naçi flet per rastet që ndodhen keto ditë! Ai ka nje mesazh te madhë… (Video)

Keto dite ishim deshmitare te ngjarjeve te cuditshme qe ndodhen ne vendet tona, ndiqeni Hoxhen e nderuar Elvis Naçi që…

Avni Nebiu Amaneti i nanës Ta përkrahim me shpërndarje

Premiere Avni Nebiu – Amaneti i nanës Ta përkrahim me shpërndarje

ILAHI E RE : Avni Deliu – Larg Familjes 2019

Ilahi e re, e sapo publikuar kushtuar te gjithe atyre qe jetojne ne mergim, dhe me malle presin ta shohin…