EKSKLUZIVE: Momenti i aksidentit të tmerrshëm në Gjilan (Video)

EKSKLUZIVE: Momenti i aksidentit të tmerrshëm në Gjilan (Video)

Para pak minutash ka ndodhur një aksident me fatalitet në qendër të Gjilanit, ku u përfshinë një kamion dhe dhjetëra vetura.

Në këtë aksident ka mbetur i vdekur një person dhe janë lënduar dhjetëra të tjerë, raporton Indeksonline.

Indeksonline ka siguruar videon e momentit kur shoferi i kamionit nuk mund të frenoj dhe shkakton aksidentin.

Më poshtë video ekskluzive e aksidentit zinxhiror. /Indeksonline/

LAJMI I FUNDIT: Pamje nga momenti aksidentit të rëndë mes një kamioni dhe disa veturave në qendër të Gjilanit ku vdiq një person dhe shumë të tjerë mbetën të lënduar.. Allahu ua lehtësoft gjendjen 😪

Posted by Radio Perendimi on E enjte, 7 Mars 2019

administrator

Related Articles