Elvisi takon Asllanin. Si ndryshoi jeta e djalit që kishte ftohtë në verë…(Video)

Elvisi takon Asllanin. Si ndryshoi jeta e djalit që kishte ftohtë në verë…(Video)

Surpriza edhe ne kete jave ne emisionin Shqiptaret per Shqiptaret qe drejtohet
nga Hoxha i nderuar Elvis Naci dhe Sidrit Bejleri…

Vizita surprizë/ Elvisi takon Asllanin. Si ndryshoi jeta e djalit që kishte ftohtë në verë…

Ndiqeni videon për më shumë:

 

administrator

Related Articles