I mrekullueshmi Salah

I mrekullueshmi Salah

“Mohamed Salah eshte me i mire si njeri se sa eshte si futbollist, dhe ai eshte nga futbollistet me te mire ne bote.”

“John Oliver(Time) e ka listuar egjiptianin te 100 njerezit më me influence ne bote, Salah eshte shembull i shkelqyer i nje njeriu dhe sportisti ne vendlindjen e tij por edhe me gjere.”

Padyshim sepse Muslimani duhet të jetë i mirë, dhe unë e llogariti njerin prej futbollistëve Musliman më të mirin.

 

Kujtojmë se sonte do të luaj Mohamed Salah me skuadren e tij të Liverpulit ndeshjen kthyese kundër skuadres portugeze të Portos në kuadër të qerekfinaleve të Champions League.

Porto – Liverpul luhet nga ora 21:00

administrator

Related Articles