Ilahija qe po thyen rrjetin – Armend Beqiri&Merita Burrniku “Ya Taiba

Armend Beqiri dhe Merita Burrniku se fundmi kan sjellur Coverin Ya Taiba me nje ze te mrekullueshem, ku audienca e ka pelqyer jashtëmase, që nuk kanë munguar perkrahja e madhe nga fansat!

Për një kohë të shkurter videoja ka arritur mbi 200 mijë shikime!
Presim qe te ketë edhe Ilahi te ndryshme ne te ardhmen.

Ligjeruesi Islam te gjitha drejtat per Ilahine ne YouTube

Ne vazhdim ju sjellim Ilahinë e plotë:

About admin