Ja sa do t’i mungojë Cheillini skuadrës së Juventus

Ja sa do t’i mungojë Cheillini skuadrës së Juventus

uventus do ta vuaj mungesën e qendër mbrojtësit Giorgio Chiellini. Chiellini nuk do të jetë në dispozicion të Massimiliano Allegrit, për ndeshjen që “zonja e vjetër” e luan kundër Parmës. Leonardo Bonucci dhe Giorgio Chiellini janë mungesat kryesore të Allegri, kurse Mandzukic është kthyer për t’i ndihmuar skuadrës. “Djemtë po stërviten mirë. Lëndimi i Chiellinit nuk është serioz. Ai dot kthehet pas 10 apo 15 ditëve” ka thënë trajneri Allegri, transmeton lajmi.net. Caceres pritet që të startojë për këtë ndeshje, për herë të parë pas rikthimit nga Lazio.

administrator

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.