Super Benzema

Super Benzema

Performancat e Benzemas kane bindur klubin qe nuk ka nevoje per nje tjeter numer 9. Hazard dhe Pogba mund te kontribojne ne golat e Francezit. Benzema ka shenuar 26 gola ne 48 ndeshje – vetem 4 me pak se sa ne sezonin 2011/12. Ai po luan me qendrim, eshte i motivuar dhe i uritur per trofe, ashtu sic edhe klubi deshiron.

[AS]

administrator

Related Articles